E.D.T.A.

edta formul

Pozitif Kimya Ltd Şti 2002 yılından beri toptan ve perakende E.D.T.A. satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız genellikle etilendiamin tetra asetik asit diye de tabir edilen EDTA satışı konusunda rekabetçi fiyatlarıyla müşterilerine hammadde temini konusunda yardımcı olmaktadır. E.D.T.A. beyaz renkte bir tozdur. Tıpda, kozmetikte, kazan suyu yumuşatmada ve gıda üretiminde gıdaların acılaşmasını önlemek amaçlı kullanılır.Kullanım esnasında uygun iş elbisesi kullanılmalıdır. E.D.T.A.; azot , hidroksit ve oksijen iyonlarından oluşmaktadır. E.D.T.A. C10H16N2O8 kimyasal formülü ile formülize edilir. Gıdadan metal işlemeye bir çok sanayide geniş bir kullanım alanına sahiptir. Genellikle 25kg lık torbalar halinde satışı yapılır.

E.D.T.A.. kullanım alanının genişliği ile birçok sektöre hitap etmektedir.

Pozitif Kimya San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2002 yılında kurulmuş ve o tarihten itibaren de kimya sektöründe kullanılan genel kimyasal hammaddelerin toptan ve perakende satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Firmamızın amacı müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürün tedarik etmektir.

E.D.T.A. haricinde satışını yaptığımız diğer kimyasal malzemelerin listesi aşağıda verilmiştir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

kimyasal malzeme listesi

(İng). Ethylenediamine tetra acetic acid

 

 


 

flag_tr  flag_en 

Pozitif Kimya

Sipariş Hattı

0216 394 06 16

0507 538 48 48